Kup Chinopol TUTAJ

Jest rok 2054, a Polska jest chińską kolonią – Chinopolem. Kilkanaście lat wcześniej ekspansywne Chiny pożarły kawałek świata, odbierając niepodległość wielu krajom Azji i Europy. Chinopol stał się ponurym miejscem bez perspektyw o ostro zarysowanych nierównościach społecznych. Skazana na nędzę klasa robotnicza to otoczenie, w którym dorasta Helena.

Helena z łatwością odnajduje się w mrocznym świecie, w jakim przyszło jej żyć. To sprytna, twarda dziewczyna, która wkracza w dorosłość z typowym dla siebie hartem ducha. Jej życie zostaje jednak zniszczone przez okrutny reżim. Czy Helena znajdzie w sobie siłę, by podnieść się ze zgliszczy?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to możesz pobrać pierwszy rozdział „Chinopolu” – mojej debiutanckiej powieści, której opis właśnie przeczytałeś_aś. W tym celu należy zapisać się do newslettera klikając tutaj.

Jeśli chcesz po prostu kupić książkę, bo wiesz już, że to coś dla ciebie – możesz udać się do sklepu.

Jeśli z kolei chcesz poznać opowiadania z uniwersum „Chinopolu” – tak żeby poczuć klimat i ocenić, czy to na pewno Twoja bajka – możesz je przeczytać tutaj.