Strona www.asadura.pl jest tworzona dzięki aplikacji WordPress.org i wszystkie zasady dot. polityki cookies oraz prywatności, które dotyczą stron zasilanych przez WordPress.org, dotyczą także strony www.asadura.pl. Informacje te można znaleźć tu: https://automattic.com/privacy/ oraz tu: https://automattic.com/cookies/.

Podajesz dane osobowe do celów marketingowych i handlowych dobrowolnie. Zawsze możesz poprosić o ich zmienienie lub usunięcie. W tym celu skontaktuj się ze mną lub w przypadku newslettera wciśnij odpowiedni link wypisania z listy w przesłanym przeze mnie newsletterze.

Administratorem danych osobowych jest Aleksandra Sadura-Mickiewicz, Minerska 26, Łódź.

Administrator informuje niniejszym Użytkownika, że powierza przetwarzanie danych osobowych następującym podmiotom:

  • Mailchimp, The Rocket Science Group, LLC, 675 Ponce de Leon Ave NE, Suite 5000, Atlanta, GA 30308 USA w celu przechowywania listy mailingowej oraz tworzenia i wysyłania newslettera;
  • WordPress.org, Aut O’Mattic A8C Ireland Ltd., Business Centre, No.1 Lower Mayor Street, International Financial Services Centre, Dublin 1, Ireland

Dane, które podajesz podczas dodawania komentarza do wpisu na mojej stronie, nie będą wykorzystywane w celach marketingowych. Dane te przechowywane są przez WordPress.org w celach zarządzania komentarzami oraz ich moderowania. Inne osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu.

Jeśli wyślesz do mnie wiadomość e-mailową, nie zostaniesz zapisany do newslettera, ale odpowiedź może zawierać treści marketingowe, jeśli będzie tego wymagać. Dane te przechowywane są w mojej skrzynce e-mailowej, co pozwala mi na archiwizację otrzymanych e-maili i na odpowiadanie na nie poprzez wiadomości e-mailowe. Osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu.

Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz handlowych  – będą one wykorzystywane jedynie do wysyłania newslettera ze strony A. Sadura (www.asadura.pl) Dane te przechowywane są w systemie MailChimp. Inne osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu.